Lajme

19 July 2019

Kur Blendi Fevziu kishte flokë!

Blendi Fevziu është një prej gazetarëve më të paguar e komentuar në vend. Shpesh gazetari bëhet “pre” e meme-ve në vend për shkak të rënies së flokut.

Së fundmi gazetari është bërë nostalgjik dhe ka postuar foto të 32-viteve më parë.

Foto flet vetë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com