Lajme

19 July 2019

Kur dashuria nuk njeh as moshë e as gjini!

Dy gra kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Julia Zelg, 24- vjeçare në profesion këngërare është martuar  me korrespondenten e politikës, Eileen, 61 vjeç.

Dy bukuroshet janë njohur në rrjetin social “Tinder” dhe që prej takimit të parë nuk janë ndarë më kurrë.

Dyshja u martua në Londër, aty edhe ku jetojnë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com