Lajme

01 March 2017

Kush po i mëson Ledrit të bëjë me sy?

|
By
|
0 Comment
|

Ledri Vula u rikthye nga pushimet dhe duket se tani ju rikthye shoqërisë. Ai sot është parë nën shoqërinë e një djali të vogël me të cilin duket se po argëtohet dhe po kakojnë një ditë funny bashkë. Ky djalë I vogël ndër të tjera po I mëson Ledrit të bëjë me sy.Por vogëlushi misterioz simpatik është as më shumë e as më pak se djali I reperit kosovar Lumi B dhe emri I tij është Blini.

Pom mson qysh me bo me sy ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com