Lajme

12 July 2018

Kush tha se u ndanë? Fotoja e fundit e Stresit sqaron gjithçka

Prej disa ditësh po përflitet se reperi Stresi i dha fund marrëdhënies me të fejuarën dhe gjithçka u përforcua edhe me postimin e tij në rrjetin social Instagram.

Sot 4 muaj 💍

Un post condiviso da “GTA” Out Now ⬇️⬇️ (@stresi) in data:

Gjithashtu, fakti që Stresi prej disa ditësh është me pushime me shoqërinë e tij dhe Kejsi nuk dukej askund, përforcoi edhe më tepër idenë se ata janë ndarë.


Por ai hedh poshtë çdo spekulim me foton e publikuar në rrjetin social Instagram ku shfaqet në një foto me familjen duke sqaruar se ata janë bashkë dhe se Kejsi qëndron gjithnjë pranë tij.

With Ma family #godbless

Un post condiviso da “GTA” Out Now ⬇️⬇️ (@stresi) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com