Lajme

12 July 2018

Ky botëror do flasë shqip! Pas Era Istrefit edhe Arilena Ara do performojë në finalen e kupës së botës

Ditën e djeshme, Era Istrefi konfirmoi pjesëmarrjen e saj në ndeshjen finale të kupës së botës ku do të këndojë përkrah  Will Smith dhe Nicky Jam.

Por ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur performancën e saj “live” në natën finale të Botërorit 2018 në Rusi, në datën 15 korrik, mësohet se një tjetër artiste shqiptare do të performojë përkrahë Erës.

Arilena Arra, është shndërruar në një nga këngëtaret që ka “vjedhur” zemrën e publikut rus dhe nëpërmjet postimit  të saj në  Instagram, ajo ka zbuluar se do të këndojë në Moskë më 15 korrik në finalen e Kupës së Botës 2018.

Kjo ishte vërtet një befasi e bukur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com