Lajme

18 April 2017

Kylie Jenner bëhet një emoji

|
By
|
0 Comment
|

Kylie Jenner mori masa që të binte në sy mes turmës që ishte mbledhur në festivalin Coachella, duke zgjedhur një ngjyrë fosforeshente për flokët e saj.
Ylli i spektaklit “Keeping up with the Kardashians” e tregoi look-un e saj të ri në profilin e saj në Instagram.
Pra, nëse mendonit se ajo i kishte provuar të gjitha ngjyrat për flokët, 19-vjeçarja zgjodhi këtë herë modelin më të guximshëm, duke iu dhënë një një shkëlqim të veçantë.
Nëse do ta përkufizonim, koka e Kylie dukej si një top tenisi dhe vetë ajo një nga fotot në profilin e saj në Instagram e shoqëronte me një top të tillë në versionin emoji.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com