Lajme

22 September 2018

Kylie Jenner bën një tjetër ndryshim në pamjen e saj! Shfaqet me flokët ngjyrë rozë dhe nuk njihet…

Kylie Jenner sërish ka kryer një ndryshim në look-un e saj.  Ajo këtë here ka vendosur të bëjë një ndryshim edhe më drastic duke lyer flokët e saj ngjyrë rozë.

Mbretërësha e make up-it dukej si një kukull barbi, e veshur me një fustan të shkurtër bust në ngjyrë kafe, në fotot e publikuara krahas mikeshës së saj e cila festonte ditëlindjen.

Pamja e re është pëlqyer nga fansat të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin komentet e tyre krahas fotove të publikuara.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com