Lajme

16 May 2017

Kylie Jenner dhe Travis Scott kapen mat…

|
By
|
0 Comment
|

Tashmë nuk ka më dyshime se Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott janë në një lidhje, pasi paparacët i kanë fotografuar duke ecur për dore në rrugë.
Ka patur spekulime për një romancë mes tyre që prej takimit të tyre në festivalin Coachella, por asnjëri nuk ka reaguar për këtë pjesë. Duket se të dy po e shijojnë romancën, pasi përflitet Travis ka njoftuar miqtë e tij se ai dhe Kylie janë dyshja e përsosur.
Ndërkohë, më e vogla e klanit Kardashian ka vetëm disa kohë që ka përfunduar marrëdhënien e saj me Tyga, por në shijet e saj vazhdojnë të mbeten reperët.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com