Lajme

19 November 2018

Kylie Jenner krenare për Travis Scott, shpreh dashurinë me dedikimin romantik

Kylie Jenner edhe njëherë përmes postimit të saj në Instagram ka treguar dashurinë e madhe për të dashurin e saj, Travis Scott.

 

Ajo ka vendosur që së fundmi të publikojë një foto të Travis dhe vajzës së tyre Stormi bashkëngjitur së cilës shkruan: “Vetëm njerëzit rreth teje do ta dinë sesa shumë punon. E dashuroj të shikoj të realizohen të gjitha ëndrrat e tua. Festivali yt i parë. Jemi shumë krenarë për ty. Të duam shumë”.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com