Lajme

28 June 2017

Kylie Jenner promovon syzet,por të gjithë shohin …

|
By
|
0 Comment
|

Kylie Jenner ka ngritur temperaturat sërish, pasi ka pozuar për një fotosesion të nxehtë për promovimin e syzeve të saj për “Quay Australia”.19 vjeçarja është shfaqur më në formë se kurrë, ndersar ka pozuar me rroba banjo të ngjyrave të ndryshme.Qëllimi ishte të ketë reklamonte syzet,por e gjithë vëmendja shkoi tek të pasmet e saj seksi dhe gjoksi shpërthyes i saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com