Lajme

06 December 2018

Kylie Jenner reagon për herë të parë pas lajmeve për tradhëti nga Travis Scot

Disa ditë më parë në mediat u përhap lajmi se reperi Travis Scot tradhëtonte Kylie Jenner. Ky lajm shokoi klanin Kardashian-Jenner dhe të gjithë po paragjykonin reperin. Por me sa duket lajmi nuk është i vërtetë dhe këtë e ka treguar vetë Kylie nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’. Ylli i ‘reality show-t’ u shpreh e shetësuar duke ju kërkuar mediave të mos tallen me familjet serioze.


“I rremë. Nuk e di nëse ky është një eksperiment i mediave për të bërë kuriozë njerëzit, por ju po ngatërroheni me njerëz realë, me familje reale. Unë jam e lumtur që lidhja ime është shumë e fortë. Interneti ma shpif ndonjëherë”,- shkruan Kylie

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com