Lajme

30 March 2017

Lady Gaga feston ditëlindjen në restorantin e një shqiptari

|
By
|
0 Comment
|

Diva e skenave botërore Lady Gaga festoi 31 vjetorin e lindjes dy ditë më parë, saktësisht më 28 mars.

Në ditëlindjen e organizuar nga miqtë e këngëtares morën pjesë edhe disa yje të njohur hollivudit.

Johnny Depp, Elton John e të tjerë, ishin të pranishëm në zonën e quajtur Plazhi Venecia, ku ndodhet dhe restoranti Gjelina. Gjelina është një nga vendet më luksoze në LA, që jo pak herë është komentuar nga mediat kryesore. Ai është në pronësi të Travis Lett dhe shqiptarit Fran Camaj. Ideja për të ngritur restorantin lindi kur ky i fundit po mendonte të kthente një pjesë të shtëpisë së tij në restorant.

Projekti i tij Ýllestar ishte një dyqan hamburgerësh, por me sugjerimin e Lett, u kthye në një nga retorantet më luksoze në vend.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com