Lajme

03 August 2016

Lady Gaga ndahet nga i fejuari i saj Taylor Kinney

Pas plot 5 vitesh sëbashku çifti i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Nuk dihet se cili prej tyre ka qenë iniciatori i ndarjes. Ata u njohën gjatë xhirimeve të klipit të Lady Gaga-s “You and I”. Shën Valentinin e vitit që lam pas Taylor i dhuroi këngëtares një unazë me diamandë dhe pas kësaj të gjithë prisnin martesë, por gjërat nuk shkuan kështu. Ne të MCN Radio urojmë që ky të jetë thjeshtë një thashethem, megjithëse gjasat janë pak.

Taylor Kinney, Lady Gaga lady-gaga-taylor-kinney-zoom-02-cf3fc974-2cb5-413b-9d54-da9433fbb04e Lady-Gaga-Taylor-Kinney-Wedding-Details

|

Leave a Reply