Lajme

18 May 2018

Lais Ribeiro shfaqet mahnitëse në të bardhë teksa parakalon në eventin “Amfar”

Festivali i filmit në Kanë ka mbledhur shumë yje të muzikës dhe filmit të cilët janë shfaqur me veshje të ndryshme dhe i kanë dhënë dhe më tepër shkëlqim tapetit të kuq.

Në eventin e përvitshëm “Amfar” pjesë e të cilës u bë edhe modelja e Victoria’s Secrets, Lais Ribeiro.

Ribeiro arriti të marrë gjithë vëmendjen gjatë parakalimit në tapet, e veshur me fustan të gjatë me ngjyrë të bardhë duke ekspozuar linjat dhe duke vënë në pah gjoksin dhe këmbët e saj të gjata.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com