Lajme

16 March 2017

Lajmi për Janet Jackson që po çudit të gjithë

Janet Jackson vite më parë ka qenë e lidhur me James Debarge. Pas ndarjes së tyre pati thashetheme se ata ishin bërë me fëmi por dyshja këtë gjë nuk e pranoi asnjëherë. Sëfundmi ky thashethem u rikthye pasi mamaja e DeBarge tregoi se djali I saj dhe këngëtarja e njohur kanë pasur me të vërtetë një fëmi të cilin e kanë mbajtur larg syrit të publikut për rreth tre dekada. Pas kësaj erdhi një lajm edhe më bombastic. Një grua e quajtur Tiffany Ëhyte në një intervistë eksluzive për Radar Online pretendonte se ishte vajza e Janet dhe James. Si qëndron e vërteta do të tregohet nga anazitat e AND-së por me një shikim të thjeshtë të portreteve është e vështirë të besohet një gjë e tillë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com