Lajme

23 January 2019

Lapsusi i Luana Vjollcës bëri që të vërshonin komentet në pak minuta!

Moderatorja Luana Vjollca, e cila ka mbi 1.4 milionë ndjekës në rrjetin social, bëri një lapsus në postimin e saj të fundit këtë të mërkurë.

Luana postoi një pjesë nga emisioni i saj  për të nderuar aktorin dhe regjistroin e njohur Enver Petrovci.

Por në mbishkrimin e postimit të videos, në vend të fjalës gjigand, moderatorja kishte shkruar “Se ai është gjingand”.

Kaq ka mjfatuar që komentet të shpërthenin duke i thënë se e ka shkruar gabim dhe duhet rregulluar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com