Lajme

05 May 2018

Ledri, Arilena, Fifi, Yll Limani, Argjentina dhe Alban Ramosaj në prapaskenën e koncertit në Tiranë

Ata dhe DJ Aldo ishin performuesit në koncertin e madh të mbajtur në Tiranë në 1 Maj. Pas performancave shumë të duartrokitura, gazetarja e Tema Tv, Antoneta Koci, ka zhvilluar intervista të shkurtëra me ta ku kanë treguar më shumë rreth projekteve të reja. Ndër të tjera artistët kanë folur edhe për punën dhe pagën e tyre të parë, marrëdhënien me fansat por jo vetëm. Nuk i kanë shpëtuar as pyetjes rreth jetës sentimentale. Këto e të tjera mund t’i ndiqni në intervistën e plotë më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com