Lajme

07 December 2018

Ledri dhe Skivi ribashkohen!!!

Siç e dim të gjithë Skivi dhe Ledri në vitin 2005 u njohen nga publiku si grupi ‘Skillz’ me të cilin shumë shpejt arritën që këngët e tyre dhe klipet karizmatike të bëheshin hit.

Por, 7 vite më vonë, Skillz do të merrte fund pasi ishte pikërisht Ledri që braktisi këtë grup duke vazhduar karrierën si solist.

Megjithatë, duket se Skillzat më në fund do të ribashkohen. Disa burime bëjnë të ditur që dyshja do rikthehet përsëri si grup dhe se kënga e tyre është gati tashmë.

Por kjo nuk mbaron me kaq,pritet që kënga të publikohet më datë 21 dhjetor

Ajo që mbetet të shihet nëse Skillzat do e kenë impaktin e njëjtë si grup, si në fillimet e karrierës së tyre.

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com