Lajme

19 April 2017

Ledri Vula bën xheloze fanset e tij më këtë foto

Ai është ndër reperat më të përfolur në showbiz dhe si rrjedhojë edhe femrat me të cilat shoqërohet.
Por këtë herë Ledri Vula është përkrah një kampioneje, Geta Beqa. Geta ka përfaqësuar Kosovën në Kampionatin Europian “Sport Fest” nën petkun e Federatës Botërore të Body-Building ku ka zënë vendin e parë.
Dhe duke qenë se Ledri është fanatik jo vetëm i basketbollit por edhe e palestrës, kur nuk është në koncert apo me pushime, preferon që kohën ta kalojë në palestër.
Hitbërësi i “SRMN” shfaqet në foton e publikuar sëfundmi bashkë me Getën e të dy duket se e kanë shijuar këtë pasdite sëbashku.

Getting fit with the champion @gettabeqa ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com