Lajme

14 May 2018

Ledri Vula dhe Buta publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur “Merri, merri”

Ledri Vula dhe Buta kanë ardhur me bashkëpunimin e ri, të cilin e kanë titulluar “Merri, merri”. Kënga është prodhim i producentit të shumë hiteve, BigBang dhe është realizuar në RedBox Entertainment. Për anën vizuale është përkujdesur AVD Digital.

Dy reperët, Ledri dhe Buta, e kanë shkruar vet tekstin e kësaj kënge që pritet të rrëmbejë zemrat e fansave. Ky nuk është bashkëpunimi i parë i dy reperëve, pasi ata janë realizuar projekte edhe në të kaluarën.
“Mbi re” ishte dueti i dyshes i lansuar në verën e vitit 2017 që u prit shumë mirë nga fansat e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com