Lajme

05 June 2018

Ledri Vula dhe Lyrical Son ashtu siç kishin premtuar sjellin “Princess Diana”

Ledri Vula dhe Lyrical Son kanë sjell këngën e radhës për tregun muzikor shqiptar.

Dyshja ka vendosur që t’i kushtojnë disa vagje princeshës së ndjerë britanike, Diana e cila ndërroi jetë pas një aksidenti në vitin 1997. Ledri dhe Lyrical Son kanë shkruar tekstin e këngës ndërsa është prodhuar prej BigBang (REDBOX Entertainment).

Ky projekt vjen pak ditë pasi Princi Harry i dha fund beqarisë me Meghan Markle, ish-aktoren e cila bëri bujë në shtëpinë mbretërore, ashtu siç bëri Diana, me stilin e jetës së saj ekstravagant.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com