Lajme

14 January 2019

Ledri Vula sapo na prezantoi me femrat të cilat e presin në shtëpi ”Më e madhja dhe më e vogla”

Ledri Vula është një ndër rreperët më të talentuar dhe konsiderohet si një prej meshkujve më seksi,e si rrjedhojë fanset femra janë të mëdha në numër.

Megjithatë, së fundmi ai vendosi të na zbulonte me dy fmerat që e presin atë në shtëpi.

Janë pikërisht gjyshja e tij dhe macja.

Teks ai ka fotografuar të dyja në tavolinën e shtëpisë, mbi foto reperi shkruan:

“Ma e madhja dhe ma e vogla e shpis”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com