Lajme

05 October 2017

Ledri Vula takon ushtarin e njohur

Ledri Vula njihet si reperi më i dashur nga të gjithë. Këngët që ai publikoi gjatë sezonit veror u shndërruan në hite dhe madje nuk mbetën pa u vënë re as nga adhuruesit e huaj.

Së fundmi Ledri takoi një prej ushtarëve të KFOR-it amerikan i cili xhiroi një video me këngën e tij. Në foton e publikuar ai shfaqet i buzëqeshur teksa takoi ushtarin e njohur, i cili në
shumë emisione të showbizit ka thënë se i kupton shumicën e këngëve të Ledrit.

Vula pritet t’u kthehet angazhimeve muzikore pas pushimeve që është duke kaluar, pas sezonit të ngjeshur veror me shumë koncerte.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com