Lajme

10 January 2018

Leila Kraja, moderatorja më e re e Digitalb-it (Video)

Në një intervistë për MCN Radio dhe Revistën Vip, të realizuar nga Antoneta, Leila Kraja tregoi më shumë për projektet e saj më të fundit, përfshirë këtu punën si moderatore në një emision sporti.
Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com