Lajme

31 March 2018

Leonita është shumë me fat! Një dedikim plot dashuri nga Granit Xhaka për ditëlindjen e saj…

Bukuroshja shqiptare Leonita Lekaj dhe njëkohësisht bashkëshortia e Granit Xhakës, feston 26-vjetorin e saj. Urimet nga miqtë dhe familjarët kanë qënë të shumta por dedikimi i Granit Xhakës ishte plot dashuri dhe mjaft special.

Futbollisti i Arsenalit ka përzgjedhur fjalët më të bukura për gruan, të cilën e quan edhe “Bebilino”.

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime. U bëfsh edhe 100 vjeç. Zemër ti më dhe gjithçka që më mungonte, ti më qëndron pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta për ty, por dije që të dua shummm shummm. Kjo ditë zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por edhe për mua. Ti je gjithçka për mua. Faleminderit Zot që më bekove me një njeri si ti. Të dua shumë bukuroshja ime dhe ishalla o Zot jemi përjetë bashkë . Të uroj me shpirt çdo të mirë në këtë botë. Të premtoj që gjithonë do jem pranë teje, si në të mirë, ashtu edhe në të keq. Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im !Te duaaaaaaaa pafund Bebbillino jem”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com