Lajme

07 March 2018

Liam Payne dhe Cheryl janë duke përgatitur diçka surprizë….

Liam Payne dhe Cheryl janë përfolur së tepërmi kohët e fundit për një ndarje të mundshme por duket se ata spo iu kushtojn aspak rëndësi këtyre spekulimeve sepse janë përqëndruar tek diçka më e rëndësishme.

Në 22 mars ata festojnë ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Bear dhe për këtë arsye çifti po mendon organizimin e një feste surprizë, ku ende nuk dihet se kë do të ftojnë. “MailOnline” bën të ditur se Liam dhe Cheryl janë më të bashkuar se kurrë me njëri-tjetrin dhe po funksionojnë si një familje e vërtetë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com