Lajme

21 July 2017

Lidhja e të dashurës së Brooklyn Beckham me Justin Bieber

||
0 Comment
|

Brooklyn Beckham është në një lidhje me këngëtaren dhe yllin e “Youtube”, Madison Beer, konfirmojmë disa burime për “Page Six”.

Duket se çifti i ri është njohur përmes Justin Bieber, i cili zbuloi Beer në Youtube, duke u shprehur se ishte i impresionuar nga zëri i saj.

Brooklyn, djali 18-vjeçar i David dhe Victoria Beckham, kanë disa muaj që shoqërohen me njëri-tjetrin. Ata janë parë sëbashku javën e kaluar në një koncert në Santa Clara, Calif.

Beckham ka qënë i lidhur me aktoren Chloe Grace Moretz nga viti 2014 deri në 2016.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com