Lajme

26 October 2018

Lidhja po bëhet serioze! Bella Hadid zhvendoset në shtëpinë e The Weeknd

The Weeknd dhe Bella Hadid kanë pasur një lidhje me ulje dhe ngritje të vazhdueshme. Ndarje, bashkime dhe sërish ndarje. Të gjitha këto e kanë komplikuar së tepërmi lidhjen e tyre por duket se tashmë gjërat kanë ndryshuar.

Sipas TMZ, mësohet se The Weeknd i kërkoi Bellës që të zhvendoset në shtëpinë e tij në Nju-Jork, pikërisht në një apartament luksoz prej 60,000 dollarësh, në zonën Tribeca.

Modelja është lumturuar për këtë fakt  dhe e ka  pranuar ofertën e tij, duke e konsideruar si një hap të madh pas rilidhjes së tyre në fillim të këtij viti.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com