Lajme

03 May 2017

Lil Wayne në hapat e Future,Big Sean dhe Rae Sremmurd

|
By
|
0 Comment
|

Reperi Lil Wayne po shkon në Las Vegas për një shfaqje të madhe.Hitbërësi i “The Lollipop” ka rezervuar një vendbanim në Beach Club dhe Nightclub Drai në The Cromwell Las Vegas Hotel & Casino për këtë muaj.Koncerte të tjera do të zhvillohen në qershor, korrik, shtator dhe tetor.Koncerti në hotelin luksoz dhe kazino ndjek koncertin e tij të mëparshëm në këtë vend në mars.

“Nata ime e parë në Drai ishte magjike. Jam i lumtur që krijuam një partneritet për mua që të zbres në skenë në klubin më të mirë në Vegas! “Thuhet në një deklaratë nga reperi.
34-vjeçari po ndjek hapat e repereve të tjerë, përfshirë Future, Big Sean, Rae Sremmurd dhe Fabolous, të cilët kanë performuar në këtë klub.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com