Lajme

07 July 2014

Lil Wayne:”Hov eshte zoti”.

||
0 Comment
|

Lil Wayne eshte treguar i hapur ndaj faktit qe eshte nje fans i madh i Jay Z.
Reperi Young Money gjate kenges “D”usse” therriti Hov.

Nderkohe qe dy superstaret kane sulmuar shume here njeri-tjetrin ne te shkuaren,
Wayne perforcoi respektin e tij per Roc Nation emcee ne nje interviste per MTV.
“HOV eshte zoti”.Une therras Hov gjate gjithe kohes tha Wayne.
Une nuk shkruaj asnje nga muzikat e mia, thjesht kur vjen puna te produksioni

shkoj dhe kendoj cfare me vjen ne mendje.Keshtu qe cfare erdhi ne mendjen time ate nate
ishte ajo cka ishte ne mendjen time.
Wayne nenvizoi se nje bashkepunim tjeter me Jay eshhte dicka e pritshme, por per momentin
Jay eshte duke u marre me projekte te tjera.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com