Lajme

12 March 2019

Linda Halimi bëhet nënë për herë të parë

Disa personazhe tregojnë të gjitha detajet nga jeta e tyre e disa të tjerët më pak.

Linda Halimi, këngëtarja fituese e disa kompeticioneve muzikore në vend është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka dhënë Davon Edwards, partneri i Lindës duke treguar se gjithçka ka shkuar mirë dhe se vogëlushja gëzon shëndet të plotë.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com