Lajme

14 February 2018

Lindsey Lohan i rikthehet aktrimit

Pas shumë problemeve psikologjike dhe varësisë me drogën, aktorja Lindsey Lohan duket se ka filluar të kthehet “në origjinë”.
Ajo pritet që të luajë rolin e një sërfisteje. Aktorja 31-vjeçare, e cila është e njohur për rolin e saj në “Mean Girls” dhe “Herbie: Fully Loaded”, ka treguar se ende nuk e kemi parë më të mirën prej saj në një skenë filmi.
Lohan ka qëndruar me një varkë sërfingu në dorë, ndërsa ka pozuar në një vend tropikal, ku është edhe duke e xhiruar këtë film.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com