Lajme

02 December 2016

Lloyd Banks fton fansat të provojnë esencën e tij

Reperi Lloyd Banks ka bashkëpunuar me kompaninë TVC Liquids për të realizuar një esencë të re për Shisha. Këtë esencë ata kanë menduar ta quajnë “Punchline King” ose shkurt PLK. Kjo shije e re për shisha vjen në dy lloje, një me nikotinë dhe një pa nikotinë.
Përfaqësusesit e kompanisë shprehen shumë të kënaqur për këtë bashkëpunim që mendojnë do të zgjerojë klientelën e tyre duke qenë se Lloyd ka shumë fansa të apasionuar pas muzikës së tij.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com