Lajme

19 October 2018

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe i dashuri i saj befason me foton dhe dedikimin romantik

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari ka zgjedhur ta urojë përmes një fotoje të veçantë dhe dedikimi romantik. “Zemra më shkon lart e poshtë kur të shoh!”, shkruan Visi krahas fotos ku shfaqet teksa mban Lorin në prehër.

Ata janë mjaft diskretë me publikimet e tyre por këtë herë Visi ka thyer çdo pritshmëri dhe madje ka befasuar edhe motrat e Lorit, Sarën dhe Redian,të cilat nuk mund të rrinin pa komentuar.
“Shi Visi shi”, shkruan Sara ndërsa Redia thotë se: “Këto vajza janë kaq të kripura sepse ajo është shumë e ëmbël”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com