Lajme

12 February 2019

Lori Hoxha sapo vërtetoi se është ndarë përfundmisht nga Vis Bajraktari!

Pas një postimi në rrjetin instagram duket se Lori Hoxha i dha mundësinë të gjithë ndjekësve të dalin në përfundimin se ajo dhe Vis Bajraktari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

“Do më kalojë, thjesht duhet të jem pak dramatike në fillim”, shkruan ajo në një foto të publikuar nga dhoma në Lonër.

Prej kohësh mediat po flasin për një krizë në marrëdhënien e tyre dhe Lori duket sikur u ka vënë kapakun këtyre fjalëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com