Lajme

09 November 2018

Lorik Cana uron në mënyrën më qesharake për ditëlindje bashkëshorten e tij

Ndryshe nga Monica që e uroi publikisht në InstaStory përmes një surprize me qirinj dhe tollumbace në 27 korrik,

Loriku zgjodhi “anën tjetër të medaljes”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com