Lajme

16 April 2018

Lovato tregon strijat, celulitin dhe peshën e tepërt: Ajo që shihni në Instagram, nuk është gjithmonë ashtu si duket

Demi Lovato vazhdimisht ka shpërndarë mesazhe pozitive rreth pranimit të figurës trupore dhe dukjes së femrave.

Në muajt e fundit, këngëtarja ka shtuar në peshë, mirëpo i ka këshilluar fansat që edhe krahas celulitit, strijave dhe barkut jo të tendosur, të vazhdojnë ta duan veten.
Nga fillimi i muajit prill, Lovato ka filluar të publikojë fotografi të trupit të saj në Instagram.

“Strija dhe dhja,, por akoma e dua veten”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e njërës prej fotografive, në të cilën vërehet se ka shtuar në peshë.
Disa ditë më pas, 25-vjeçarja ka shpërndarë një tjetër fotografi, në të cilën shfaqej me pantallona të shkurtra dhe një bluzë.
Fotografinë e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Celulit, por akoma e dua veten”.

Derisa shumë nga fansat kanë komentuar se nuk shohin celulit në këmbët e këngëtares, ajo ka sqaruar në komente se ka përdorur filtër në fotografi.
“Kam celulit njësoj si 93 për qind e femrave. Ajo që shihni në Instagram, nuk është gjithmonë ashtu si duket. Duhet ta pranojmë atë që jemi”, ka thënë këngëtarja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com