Lajme

15 July 2019

Luana edhe këngën e paska të kopjuar!

Që në momentin që Luana publikoi bashkëpunimin me këngëtarin australian Faydee, gazetarët e MCN Radio Albania vunë re modelin e kopjuar të çizmeve “Louis Vuitton”, koleksion i vitit 2017, ku për herë të parë në shqipëri u veshën nga Trejsi Sejdini e më pas nga Enca, këtë verë të vitit 2019 kujtohet t’i veshë Luana.

 

Nuk mbaron me kaq. Luana edhe këngën e paska të kopjuar.

Olti Curri ka ironizuar keq performuesen Luana Vjollca teksa zbulon se edhe kujt ia ka marrë këngën, pjesën e refrenit dhe titullin.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com