Lajme

13 July 2019

Luana Vjollca në klipin e ri kopjon Trejsi Sejdinin (foto)

Përveç titullit të këngës që e kanë përdorur 1047192 këngëtarë në mbarë botën, përveç faktit që futet në pishina me buzët e lyera vetëm 7 pëllëmbë mbi nivelin e detit, Luana Vjollca nuk ka gjetur asnjë risi përsa i përket veshjeve të saj në këngën e re me këngëtarin Faydee.

Çizmet që Luana shihet t’i ketë veshur në klip, këto:

i ka veshur edhe bukuroshja, ish- Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini në klipin e reperit Fero, “Gang Gang” dy vite më parë.

Pas Trejsit u panë të veshura tek Enca dhe Rihanna dhe pas shumë kohësh kujtohet t’i veshë Luana.

Nuk e dimë se kush ia ka mbushur mendjen Luanës për t’i veshur çizmet si të Trejsi Sejdinit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com