Lajme

14 February 2018

Luana Vjollca paralajmëron diçka të re…

Luana Vjollca kur publikoi këngën e parë, të gjithë e morën si një dëshirë të saj, e cila nuk do të zgjaste shumë, por ndodhi e kundërta. Pavarësisht kritikave madje dhe nga kolegë të saj se ajo duhet të hiqte dorë nga muzika Luana publikoi disa këngë njëra pas tjetrës dhe të gjitha i shoqëroi edhe me klipe.

Ajo ndoqi ëndrrën e saj të fëmijërisë dhe tani numëron disa projekte muzikore.

Moderatorja së fundmi ka përfunduar me sukses emisionin, ku ishte prezantuese dhe autore, dhe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com