Lajme

23 April 2018

Lumi B dhe Liki sjellin këngën “Power”

Është lansuar videoklipi i këngës së shumëpritur, duetit mes Lumi B dhe Likit. “Power” është titulli i këngës që vjen interpretim nga karakteri i Vedat Bajramit, Liki dhe reperi Lumi B.
Kënga përmban një tekst tejet komik, edhe pak mund të thuhet që është ‘diss’.

Njëherësh, kënga është pjesë e serialit të popullarizuar, “Egjeli”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com