Lajme

13 June 2018

Lumi B publikon këngën e re “Makiato”

Reperi i njohur Lumi B ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Makiato” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike-verore.

Produksioni është punuar nga Cekic Beatz dhe Big Bang ndërsa për tekstin, ashtu si në çdo këngë tjetër të tij, është kujdesur vet reperi. Kënga është publikuar në YouTube edhe me klip, i cili i përshtatet mjaft mirë këngës.

Ana vizuale e këtij projekti i është besuar produksionit PinkMoon Creative Lumi B është një prej rap-artistëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Gjatë verës ai pritet që të jetë shumë i angazhuar me koncerte, gjersa nuk do të mungojnë edhe këngë të reja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com