Lajme

23 October 2018

Lumi B tregon si i ka propozuar bashkëshortes së tij dhe nuk do e besoni…

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, reperi i njohur Lumi B ka treguar detaje vërtet interesante nga jeta e tij private duke u ndalur edhe tek historia e tij e dashurisë me bashkëshorten.Romanca e tyre ka nisur vite më parë, derisa u kurorëza me martesë në vitin 2012 dhe janë njëkohësisht edhe prindër të një djali 5 vjeç të quajtur Blini.

Ai tregon edhe mënyrën e propozimit dhe do ju duket e çuditshme: “Jam me Mirandën që kur isha 21 vjeç. U zumë për diçka i thashë nëse kthehemi do të martohemi. Kur u kthyem prapë bashkë, thamë boll me këto lojëra, unë të dua, ti më do”, shprehet Lumi B.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com