Lajme

21 June 2017

Madonna e lë të dashurin model dhe nis të frekuentohet me një tjetër

||
0 Comment
|

Sipas lajmeve më të fundit Madonna është ndarë nga i dashuri që kishte prej një viti për një më të madh në moshë. 58 vjeçarja vazhdon trendin e të dalurit me djem shumë më të rinj nga vetja. Pas marrëdhënies me 26 vjeçarin Aboubakar Soumahoro me të cilin prej një viti jetonin në të njëjtën vilë me 6 fëmijët e divës, ajo duket se po frekuentohet me 31 vjeçarin model Kevin Sampaio.
Sampaio përflitet që ka impresionuar Madonnën me sjelljen e tij dhe me faktin që nuk e ka shfrytëzuar daljen dhe shoqërinë me të për të bërë bujë në media.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com