Lajme

10 June 2019

Magjia e zezë tek fallxhorja, Anila Çela sqaron marrëdhënien me Evi Reçin

Që në momentin që u përhap lajmi se Evi Reçi ishte prezantuesja më e re e programit të pasdites, portalet aluduan për një armiqësi midis Anila Çelës dhe Evi Reçit, që sipas mediave online i mori emisionin.

Ronaldo Sharka ka pyetur moderatoren Anila Çela në MCN Urgjenca lidhur me këtë situatë dhe se a ka shkuar tek ndonjë fallxhore t’i bëj magji Evi Reçit, ndërkohë që Anila Çela i sqaroi të gjitha. Për më tepër ndiqni videon:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com