Lajme

28 October 2018

Maitre Gims publikon videoklipin e hitit “Le Pire”

Ylli francez i muzikës RnB, Maitre Gims, ka publikuar videoklipin e tij më të ri.

Sensacional si zakonisht dhe i veçantë me videoklipe, Maitre Gims solli projektin më të fundit të tij të publikuar në version audio shumë kohë më parë.
Me ngjyrim të mrekullueshëm e skena inspiruese reperi ka publikuar klipin tejet atraktiv dhe me shumë domethënie.
Në vetëm 24 orë të publikimit, videokipi inspirues që flet për ngrohjen globale dhe problemet e botës në përgjithësi, ka arritur mbi një milion klikime.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com