Lajme

23 December 2018

Majk dhe Onat publikojnë “Thirri dajt”

Dy reperët e njohur, Onat dhe Majk, të cilët njihen si TDS kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Thirri dajt” titullohet kënga e tyre më e re, në të cilën shfaqet edhe Getoari.
Kënga është punuar në “Room6audio”, ndërsa për beat-in e saj është kujdesur Rrzon.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com