Lajme

14 March 2018

Majk e pranon: Po, shoh ende filma pornografikë

Reperi i njohur Majk ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “N’drrimi i natës”.

Ai përballë gazetarit Alaudin Hamiti ka rrëfyer shumë çka nga karriera dhe jeta personale e tij.
Reperi gjithashtu u vu përballë edhe disa pyetjeve provokuese, në të cilat nuk ka hezituar të përgjigjet.

I pyetur nga prezantuesi nëse ende shikon filma pornografikë, Majk u përgjigj sinqerisht, duke thënë “Po”.
Si ndër herët e rralla, Majk ka rrëfyer edhe për lidhjen e veçantë që ka me të birin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com