Lajme

05 August 2017

Majk publikon këngën e re

Majk ka lansuar projektin e tij më të ri, të cilin e ka paralajmëruar ditë më parë.“Stila” quhet projekti më i ri nga Majk, të cilin e solli pak kohë pas bashkëpunimit “High 4 Real” që kishte me anëtarët e Babastars.Këtij projekti reperi ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, tekstin dhe muzikën e të cilit e ka bërë vetë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com