Lajme

04 December 2018

Majk zbulon arsyen pse nuk martohet! Çfarë të jetë vallë?!

Me siguri rreperi i njohur Majk është lodhur nga shumë pyetje në lidhje me jetën e tij private,por ajo që e paska lodhur më shumë është ajo në lidhje me faktin se pse është ende single.

Kështu që ai ka vendosur ta jap këtë përgjigje publikisht përmes një postimi në instastory duke thënë:

“Takat 1000 euro, Iphone-in 1000 euro, çantën e dorës 1000 euro, e rrogën e kanë 300 euro, ose janë pa punë…Femrat në qytetin tim. WOW si e bëni këtë? Dmth ju jeni mrekulli”, shkruan Majku për të vazhduar më pas duke shtuar: “Dhe ende më pyesin pse nuk po martohesh ose pse u ndave […]”.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com